Od ponad 30 lat cieszymy się zaufaniem klientów w całej Polsce
Nowy koszyk 0

Program HP Planet Partners

Program HP Planet Partners

Według najnowszych szacunków, do mórz i oceanów na naszej planecie corocznie trafia aż 8 milionów ton odpadów plastikowych, którym towarzyszy nawet 1,5 miliona ton cząsteczek mikroplastiku. W sumie to mniej więcej tyle, co 130 dużej wielkości statków towarowych wraz z załadunkiem — a pamiętajmy, że mówimy tutaj wyłącznie o rocznym przyroście. Jedną z inicjatyw mających na celu ograniczenie produkcji plastikowych śmieci jest program HP Planet Partners, w który zaangażowany jest również nasz sklep internetowy. Dowiedz się, na czym on polega oraz w jaki sposób Ty możesz pomóc planecie!

HP Planet Partners — łatwy recykling materiałów eksploatacyjnych 

Głównym założeniem inicjatywy jest maksymalne uproszczenie sposobu, w jaki konsumenci materiałów eksploatacyjnych HP mogą poddać zużyte produkty recyklingowi. Procedura z punktu widzenia klienta jest bardzo przejrzysta — wystarczy, że dostarczysz oryginalne tusze lub tonery tej marki do oficjalnego partnera programu. My zajmiemy się resztą! W naszej gestii leży przekazanie ich bezpośrednio do producenta, dzięki czemu pozostaną one w obiegu. W ten sposób plastikowe obudowy oraz kompletne wkłady nie trafią na wysypisko, a zamiast tego przyczynią się do powstania nowych, oryginalnych produktów z portfolio HP.

Co to oznacza dla konsumenta? Wybierając oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek laserowych i atramentowych HP, tak naprawdę przyczyniasz się do ograniczania stopnia, w jakim zaśmiecamy nasza planetę. Jednocześnie zyskujesz wysokiej jakości produkt, który odznacza się doskonałym odwzorowaniem kolorów, ostrością wydruku oraz wydajnością nieosiągalną dla dostępnych na rynku zamienników. W naszej ofercie znajdziesz całą gamę tuszy i tonerów objętych programem HP Planet Partners — sprawdź opisy poszczególnych pozycji, aby dowiedzieć się więcej.

Recykling materiałów eksploatacyjnych — oddaj nam zużyte tusze i tonery! 

Aby nieodpłatnie przekazać nam puste opakowania po oryginalnych tuszach i tonerach HP, możesz skorzystać z przesyłki pocztowej. Jako uczestnik programu Planet Partners przekażemy je do producenta, dzięki czemu zostaną poddane recyklingowi. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej!