Od ponad 30 lat cieszymy się zaufaniem klientów w całej Polsce
Nowy koszyk 0

Oryginalne tonery HP


Data publikacji:

Oryginalny toner HP.
Podstawa doskonałej wydajności.

Stosując oryginalne tonery HP, zyskujesz wyjątkową wydajność i wiele korzyści dla swojej firmy.

Oryginalne tonery HP Solidne rozwiązania naukowe w dziedzinie nowoczesnego druku

Oryginalny toner HP
Solidne rozwiązania naukowe w dziedzinie nowoczesnego druku

Oryginalne tonery HP Znakomita niezawodność i sprawny przepływ zadań druku3

Oryginalny toner HP
Znakomita niezawodność i sprawny przepływ zadań druku3

Oryginalne tonery HP Drukowanie bez obaw dzięki zgodności z surowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska4

Oryginalny toner HP
Drukowanie bez obaw dzięki zgodności z surowymi normami bezpieczeństwa i ochrony środowiska4

Korzyści ze stosowania oryginalnych tonerów HP w skrócie

Stosując oryginalne tonery HP, zyskujesz wyjątkową wydajność i wiele korzyści dla swojej firmy.

 • Znakomita
  niezawodność
 • Zrównoważony
  rozwój1,2
 • Wyjątkowa
  jakość druku
 • Wiodące rozwiązania
  z zakresu bezpieczeństwa
 • Innowacyjne
  rozwiązania

Papier HP.
Z myślą o środowisku naturalnym.

Oryginalny papier HP opracowano z myślą o środowisku. Korzystając z papieru HP, pomagasz w odpowiedzialnym zarządzaniu lasami.

Systemy drukujące HP.
Wybierz wydajność.

Dobre rozwiązania pracują zawsze razem: Aby uzyskać optymalne wydruki, używaj papieru HP i oryginalnych tonerów HP.

JETINTELLIGENCE
Wydajne drukowanie inteligentne.

Specjalnie opracowane drobiny tonera zawarte w oryginalnym tonerze HP EcoSmart pozwalają zaoszczędzić przeciętnie 21% energii w porównaniu z systemami druku HP starszej generacji.5

Aplikacja HP Smart.
Dla Twojej wygody.

Dzięki aplikacji HP Smart smartfon staje się centrum drukowania: Łatwe skanowanie dokumentów, zamawianie nowych tonerów i drukowanie dowolnych treści bezpośrednio z telefonu.

 1. W przypadku oryginalnych wkładów z tonerem HP firma HP oferuje bezpłatną i prostą usługę recyklingu za pośrednictwem programu HP Planet Partners. Dostępność programu może się różnić; szczegóły: hp.com/recycle. Informacje na temat zastosowanych we wkładach materiałach nadających się do recyklingu: www.hp.com/go/recycledcontent.
 2. Badanie oceny cyklu życia przeprowadzone w 2018 roku przez firmę Four Elements Consulting na zlecenie HP. Porównano oryginalne wkłady z tonerem HP 80A i 83A do drukarek monochromatycznych z wybranymi wkładami NBC (New Build Compatible) z uwzględnieniem 8 kategorii wpływu na środowisko. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.hp.com/go/EMEA-LJLCA-NBC-2018. Badanie oceny cyklu życia jest oparte na wynikach zleconego przez HP badania SpencerLab 2016, które polegało na porównaniu oryginalnych wkładów do drukarek HP LaserJet oraz wkładów NBC trzech innych marek dostępnych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Szczegółowe informacje: http://www.spencerlab.com/reports/HPReliability-EE-NBC2016.pdf.
 3. Badanie niezawodności druku w czerni przeprowadzone przez SpencerLab w regionie EMEA w 2019 r. na zlecenie HP. Patrz www.spencerlab.com/reports/HPReliability-EMEA-2019.pdf.
 4. Badanie zgodności z przepisami w zakresie jakości powietrza w pomieszczeniach UL Blue Angel z 2017 r., przeprowadzone na zlecenie HP. W ramach badania przetestowano trzy regenerowane marki wkładów z tonerem sprzedawane jako zamienniki do drukarki HP LaserJet Enterprise 500 Color M551: CE400A, CE401A, C402A, CE403A. Badania zostały przeprowadzone zgodnie z metodami opisanymi w załączniku S-M do kryteriów RAL-UZ 171 przyznawania certyfikatu Blue Angel. Szczegółowe informacje: https://industries.ul.com/wp-content/uploads/sites/2/2017/08/2017.08.Printers_Toner_Cartridges_IAQ_Alternate.pdf.
 5. Obliczenia HP oparte na znormalizowanych danych TEC Energy Star, mające na celu porównanie drukarek monochromatycznych HP LaserJet z serii 300/400 z drukarkami z serii 500 wprowadzonymi na rynek wiosną 2019 roku. Wkłady HP 58/59/76/77A/X porównano z HP 26A/X, a HP 89A/X/Y z HP 87A/X.